Już mogę planować wakacje

      Brak komentarzy do Już mogę planować wakacje

Ta fantastyczna wiadomość jaką otrzymałam z biura była następującej treści. Otóż dostałam w końcu urlop! Tak wiem, że to dziwne, ale prawdziwe. W tym wypadku postanowiłam nie czekać ani minuty dłużej i od razu zabrać się do działania. Pozostała mi rezerwacja ofert turystycznych, z którą musiałam uporać się w miarę szybko.

Chodząc od jednego biura do drugiego miałam szybko okazję przekonać się, że tak wcale nie jest łatwa ani przyjemna, a ja przecież chciałam się udać na wakacje jak najszybciej! Ugrzęzłam w jakiejś niepojętej biurokracji typu: musimy sprawdzić czy ta oferta jest jeszcze ważna albo: niestety ale w tym hotelu pękła rura i noclegi już nieaktualne. To nie do pomyślenia, żeby w cywilizowanym świecie graniczyła z cudem. Pomyślałam, ze jeśli tak dalej pójdzie, to z moich wakacji zostaną nici i spędzę je na szukaniu jakiejkolwiek sensownej oferty wakacyjnej. Nie uśmiechała mi się taka rezerwacja wakacji ani żadna inna przysparzająca tylko kłopotów. W ogóle to sądziłam, że ci wszyscy pośrednicy i agenci są milszymi ludźmi. W końcu płaca im za wciskanie innym wycieczek! Więc dlaczego moja wyprawa nie mogła dojść do skutku, nie miałam zielonego pojęcia. Może jestem zbyt wymagająca albo świat już zupełnie oszalał proponują mi nudny wyjazd do Tokio i pracę przedstawiciela. Przecież już milion razy byłam w Japonii i wcale nie miałam ochoty znaleźć się tam powtórnie, a niestety tak czekała mnie przy skorzystaniu z wspaniałego biura podróży.

I wtedy zupełnie nie wiem jak ale coś mnie nagle olśniło żeby włączyć komputer. Rezerwacja wakacji online to zupełna nowość z którą nie spotkałam się do tej pory, a szkoda bo to naprawdę świetna sprawa. Mają nieprzebraną ilość aktualnych wyjazdów i mnóstwo ciekawych propozycji. Ucieszyłam się i o mało nie spadłam z radości z krzesła, widząc, ze daje mi coś więcej niż kolejny wyjazd do Azji, który spędzę na popijaniu herbaty i oglądaniu widoków rozciągających się z hotelu, takich jak na zdjęciu. Mogę pojechać a nawet polecieć samolotem gdziekolwiek chcę i zatrzymać się we wszystkich możliwych hotelach. Teraz wiem, że ma ona absolutną przyszłość przed sobą i z pewnością wyprze tradycyjne metody rezerwacji wakacji oraz poświątecznych wyzwań.

Jak wyglądać dobrze w ubraniu?

ubrania i dodatki

Czy spódniczka mini którą nosimy nie jest za bardzo mini? Czy aktualna moda faktycznie pasuje do naszego stylu? W modzie bardzo wiele się zmienia, ale pewne trendy powinny pozostać niezmienne. Oto kilka typowych błędów na które trzeba uważać:

Mieszanie zbyt wielu stylów

Fuzja różnych stylów może być bardzo fajna, ale jednak należy wystrzegać się zbytniego pomieszania kolorów i typów ciuchów. Neonowy top, sukienka w kwiaty + słomkowy kapelusz to zdecydowanie zbyt wiele. Należy trzymać się jednej, góra dwóch tendencji uzupełniających w jednym czasie, które są odpowiednie dla danego wieku i figury. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, które chcą czuć się pewnie siebie. A niebagatelną rolę w tym odgrywa dobór ubioru.

Noszenie ubrań, które są zbyt luźne

Wszyscy mamy dni, gdy chcemy by nasze ubrania w całości nas zakrywały, ale decydując się na luźne ubrania często wyglądają one na większe niż w rzeczywistości. Zamiast ukrywać wady, wybierz takie cechy garderoby, które podkreślają twoje pozytywne cechy (każdy je ma!). Na przykład, jeżeli wyglądasz na szczupłą w dżinsach, dlaczego ich nie założyć.

Noszenie ubrań, które są zbyt małe

Za małe rozmiary spod których wylewa się brzuch nie tylko są nieestetyczne, ale nawet mogą dodawać lat. Żadna z nas nie chciałaby poczuć się staro, dlatego znacznie lepsze są ubrania które są dostosowane do figury i sylwetki, niż zbyt wielkie. Bardzo ważne jest to również, gdy nosimy koszulki nocne.

Nieprawidłowo dobrana kurtka lub płaszcz

Często, ubierając najbardziej eleganckie ubranie, dobieramy do niego kurtykę z kapturem, wyglądającą jak komplet od dresu. To bardzo dużyt błąd, który potrafi zniweczyć nasze modowe wysiłki. Zainwestuj lepiej w elegancki płaszcz, dobrze skrojony i dopasowany, oraz uszyty z dobrych materiałów.

Noszenie przezroczystych pończoch

Cieliste rajstopy w kolorze skóry nigdy nie są dobrym rozwiązaniem. Najlepiej dobrać rajstopy w kolorze pozostałych części garderoby, a gdy już zrobi się całkiem ciepło, będzie można je zdjąć. W 2015 roku popularnym trendem są rajstopy w kolorze lekko malinowym lub purpurowym. Przykład stylu modnego w tym sezonie, w którym uniknięto błędów.